Poznáme víťaza koncertu skupiny PACI PACI

Naši vyškolení odborníci postupne navštevujú materské školy po celom Slovensku, ktoré sa registrovali do 7. ročníka programu Zdravé oči už v škôlke. BILLA a ÚNSS prekvapili tento rok dvomi výnimočnými novinkami.

Na obrázku je vysmiate duo PACI PACI - žena s namaľovanými lícami, červeno károvanými trakmi a motýlikom. Muž má slamený klobúk a zelené kárované traky a motýlika.
Obľúbení PACI PAC zavítajú medzi škôlkarov.

Nová veselá pesnička PACI PAC „Zdravé oči už v škôlke“ zabaví aj poteší

Náš program sme spojili s obľúbenými PACI PAC, ktorí pre vás vytvorili unikátnu pesničku aj s videoklipom. Drobci môžu svoj zrak trénovať počas celého roka v škôlke, ale i doma s rodičmi.  Ak si chcete zatancovať a precvičiť zrak kliknite na link: https://youtu.be/BINJyHwyDoY

Vytancuj pre svoju škôlku koncert PACI PAC

Všetky materské školy, ktoré boli zaregistrované do 7. ročníka programu Zdravé oči už v škôlke dostali jedinečnú príležitosť vytancovať si koncert obľúbených PACI PAC. Ďakujeme všetkým pani učiteľkám a pánom učiteľom, ktorí so svojimi deťmi nacvičili choreografiu na našu novú pieseň a poslali nám video.  

PACI PAC už čoskoro roztancujú MATERSKÚ ŠKOLU zo Štúrovej ul. č. 419/1 v Leopoldove, ktorá sa stala víťazom našej súťaže a vyhráva koncert vo svojej škôlke.

Špeciálnu vecnú cenu BILLA porota udelila MATERSKEJ ŠKOLE Zvedavá včielka, Hlavná 127/48 zo ŠTEFANOVA NAD ORAVOU. Škôlku odmeníme hračkami. Každé drobec dostane plyšového Vitamana, aby všetci vedeli, že ovocie a zelenina sú naši kamaráti.

Víťazov budeme čoskoro kontaktovať!

GRATULUJEME:

Ďakujeme všetkým pani učiteľkám i pánom učiteľom, ale aj odvážnym drobcom, že sa do našej súťažnej výzvy zapojili. Vaše videá boli úžasné a my sa tešíme, že ste si s nami zaspievali i zatancovali. 🙂