ÚNSS na testovacom dni vozidiel Škoda a Audi spojený s autogramiádou Oteckov

ÚNSS na testovacom dni vozidiel Škoda a Audi spojený s autogramiádou Oteckov

Sobota 8. septembra patrila v športovo – zábavnom areáli na Alejovej 2 v Košiciach akcii spoločnosti Moris Slovakia. Lákadlom bol testovací deň vozidiel ŠKODA a Audi spojený s predstavením novej Fabie a autogramiádou hlavných predstaviteľov seriálu Oteckovia. Široká verejnosť si prišla po podpis, fotku s hercami, ale najväčším ťahúňom bola súťaž o jazdu snov po meste na vozidle značky Audi s Vladimírom Kobielskym, Filipom Tůmom, Branislavom Deákom a Marekom Fašiangom.

Oteckovia s pracovníčkami KS ÚNSS KošiceFotografia: Oteckovia s pracovníčkami KS ÚNSS Košice

Na svoje si prišli deti i dospelí. Veľkej návštevnosti sa tešil skákací hrad, detské bicykle, ale aj rôzne ďalšie atrakcie, prehliadky najnovších modelov vozidiel značky Audi a ŠKODA za účasti predajcov s možnosťou objednať si testovaciu jazdu a stánok ÚNSS.

Ostrosť videnia, periférne videnie a farbocit sme cez Visiotest skontrolovali 25 dospelým návštevníkom, po rukami nám prešlo aj 6 škôlkarov, detí od troch do šiestich rokov, u ktorých sme zisťovali, či sa u nich nerozvíja napr. tupozrakosť, škuľavosť, astigmatizmus či iná očná porucha. Jednému dieťatku sme na základe výsledkov odporučili návštevu očného lekára.

PodpiskartaFotografia: Podpiskarta

Akcia sa konala pod záštitou mestskej časti Košice-Juh a jej starostu JUDr. Jaroslava Hlinku.